Ustne tłumaczenia zdalne

Zapytaj o ustne tłumaczenia zdalne dopasowane do twoich potrzeb

  * - pole wymagane

  Organizujesz konferencję online z udziałem uczestników rozproszonych w różnych miejscach?
  Planujesz event online w obcym języku?

  Potrzebujesz obsługi tłumaczeniowej? 

  Wychodzimy naprzeciw nowym potrzebom przedsiębiorstw, które musiały przejść na zdalny tryb pracy i zdalne spotkania ze swymi pracownikami, partnerami i kontrahentami.

  Platformy do tłumaczeń symultanicznych pozwalają w sposób bezpieczny dla wszystkich uczestników zapewnić ustne tłumaczenie zdalne konferencji odbywających się w nowych realiach.

  Słuchacze rozsiani po domach w różnych miejscach. Tłumacze w swoich domach, pracują zdalnie przed wirtualnym pulpitem na komputerze, który zastąpił im kabinę. Mają zapewnioną łączność między sobą. Dzięki intuicyjnej aplikacji uczestnicy mogą w łatwy sposób śledzić przebieg spotkania z pełnym zrozumieniem.

  Ustne tłumaczenia zdalne online

  GEMRA tłumaczenia specjalistyczne zapewnia ustne tłumaczenie zdalne dostosowane do potrzeb klienta i wymogów eventu:

  •  Całkowicie zdalne tłumaczenie: realizowane jest za pomocą specjalnego, profesjonalnego oprogramowania. Przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności, daje ono możliwość sprawnej organizacji i realizacji dużych wydarzeń z tłumaczeniem na kilka języków, dla kilkuset lub nawet kilku tysięcy uczestników.
  • Rozwiązanie hybrydowe (tzw. hub RSI): polega na tym, że tłumacze pracują z klasycznych kabin, ustawionych w bezpiecznie zorganizowanym studiu. Zachowane są odpowiednie środki ostrożności. Tłumaczenie jest przesyłane na platformę wykorzystywaną przez klienta. To wysoce profesjonalne rozwiązanie ma szeroką skalę możliwości. Wybieramy je zwłaszcza wtedy, gdy trzeba tłumaczyć w kilku językach. To rozwiązanie sprawdza się nawet przy kilkutysięcznym audytorium i wielu parach językowych.
  • Tłumaczenia konsekutywne: stosowane są podczas szkoleń czy spotkań w mniejszym gronie. W takiej sytuacji nie ma przeszkód, aby tłumacz pracował online na platformie, z której korzysta klient czy organizator wydarzenia.

  Skorzystanie z tłumaczenia zdalnego online to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na kontynuowanie twojej działalności w nowych warunkach. Zdobyliśmy już bogate doświadczenie realizując ustne tłumaczenia zdalne wielu wymagających pod względem technicznym konferencji online.

  Zapewniamy test platformy przed wydarzeniem, szkolenie dla uczestników i prelegentów (aby czuli się komfortowo w czasie wystąpień), wsparcie techniczne oraz bezpieczny transfer sygnału tłumaczenia online. Wszystko dla twojego komfortu i poczucia bezpieczeństwa.

   

  W celu dobrania odpowiedniej metody tłumaczenia zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza na tej stronie.

  Podaj datę wydarzenia i język, swój mail i numer telefonu.
  Kliknij Wyślij.

   

  Przedstawimy naszą propozycję niezwłocznie.